Dirbame Vilniaus mieste ir rajone        +37067656554         info@smartservices.lt
Langų valymas Vilniuje
11

Mūsų patikimas ir malonus Smart services kolektyvas yra žinomas mūsų klientams. Mes atliekame ne tik vidaus patalpų valymus, bet ir valome langus Vilniaus mieste.

Kaip langų valytojai, turime visas reikiamas priemones, žinias ir patirtį, reikalingas profesionaliai atlikti savo darbą. Mes atsižvelgiame į klientų interesus – atvykstame Jums patogiu laiku, apžiūrime patalpas ir lauko teritoriją, parenkame tinkamus valymo metodus, instruktuojame ir paruošiame savo valymo komandos specialistus.

Mūsų parengti, patyrę ir aprūpinti langų valytojai pasirūpins, kad Jūsų stiklai būtų švarūs ir skaidrūs. Naudojame pačius geriausius įrankius, valiklius ir būdus. Mes garantuojame, kad tiek privačių namų savininkai, tiek verslo atstovai gaus geriausią rezultatą!

Mūsų langų valymo sistema apima:

  • Langų stiklo gramdymas ir šveitimas norint nuimti riebalus, purvą ir kitus nešvarumus;
  • Stiklas padengiamas vandeniu su valikliu ir profesionaliomis priemonėmis 99,9% viskas pašalinama nuo stiklo;
  • Langų pakraščiai ir palangės sausai nuvalomi.

Darbų kaina priklauso nuo tam tikrų aplinkybių: kaip sudėtinga pasiekti ir valyti langą, kokia lango būklė, koks purvo lygis ir pan. Įprasta langų valymo kaina svyruoja 1-2 €/m2, o galutinė kaina priklauso nuo anksčiau paminėtų faktorių.

Kodėl pasirinkti mus?

  • Patikrinta kiekvieno darbuotojo praeitis ir Jūsų patogumui jie dėvi ID korteles;
  • Mes siūlome visą spektrą paslaugų, apimančių tiek vidaus patalpų tvarkymą, tiek kiemo priežiūrą.
  • Priimtinos kainos – mūsų paslaugos yra kur kas prieinamesnės nei manote;
  • 7 dienos per savaitę – tikrai taip, Jūs galite užsisakyti mūsų paslaugas ir savaitgaliais! Mes žinome, kokie užsiėmę galite būti, todėl stengiamės prisitaikyti prie Jūsų dienotvarkės

Mes siūlome specialiai sudarytas programas, priderintas pagal Jūsų poreikius ir paremtas nuolaidų sistema pagal dažnumą. Šios sistemos dėka Jūs galite suderinti savo namų langų valymo grafiką, kuris leis palaikyti langus švarius nepermokant. Viskas labai paprasta – kuo dažniau naudositės mūsų paslaugomis, tuo mažiau kainuos kiekvieno lango priežiūra. Norėdami sužinoti daugiau apie įkainius ir kaip sutaupyti iki 30 proc. mažmeninės kainos kviečiame susisiekti su mūsų vadybininku.

Jūs galite pasitikėti mumis, nes jei dėl kokios priežasties nebūsite 100 proc. patenkintas mūsų darbu, iškart paskambinkite ir suorganizuosime atvykimą kaip galima greičiau. Mes siekiame būti geriausi klientų aptarnavimo, profesionalumo ir darbų atlikimo srityse.

Jei pakartotinio atvykimo metu paaiškės, kad nešvarumai atsirado šviežiai arba yra dvigubo lango viduje, bus taikomas papildomas mokestis.

Dažniausiai užduodami klausimai:

Kiek man kainuos profesionaliai išvalyti langus?

Vyrauja įvairios langų valymo kainos, tačiau paprastai prasideda nuo 50 eur. Keletas faktorių, lemiančių kainą: kada paskutinį kartą buvo atliktas langų valymas, kiek langų yra name, kokio tipo (dydžio) tie langai, t.t. Į Jūsų namus atvyks mūsų vadybininkas, kuris įvertins ir paskaičiuos darbų kainą.

Ar profesionalus langų valymas atliekamas tik iš išorės, ar ir iš vidaus?

Kaip klientas pageidauja; mes galime valyti tik iš vienos pusės, galime ir iš abejų.

Ar naudojami langų valymo produktai yra saugūs?

Visi mūsų naudojami produktai yra pritaikyti naudoti namų sąlygomis ir yra savaime suyrantys. Mes nenaudojame jokių amoniako ar spirito pagrindu pagamintų valiklių, kurie galėtų pakenkti vidaus audiniams ar grindų dangai. Tikslaus sąrašo prašome klausti vadybininko.

Kokia mūsų langų valymo sistema?

Dauguma įmonių apsiriboja stiklo šlapiu valymu ir nusausinimu. Mes įtraukėme dar vieną žingsnį – stiklo šveitimas. Tai geriau pašalina prilipusias augalų liekanas, žiedadulkes, paukščių išmatas ir kita. Tai ne tik padaro stiklą švaresniu, bet ir padeda langui išbūti švariam ilgesnį laiką. Ši paslauga nemokama pirmą kartą užsisakantiems mūsų langų valymo paslaugą.

Kaip dažnai turėčiau valyti langus?

Būna žmonės kartą metuose išsivalo langus; visgi dauguma mūsų klientų kviečia mus du kartus per metus valyti langus iš vidaus ir išorės, arba renkasi ketvirčio tik išorės langų stiklų valymus.

Ar oras turi įtakos langų valymui?

Mes langus valome ištisus metus! Galime valyti šaltuoju metų laiku, sningant, esant karštam ar drėgnam orui. Galime langus valyti net lyjant, jei tik lietus nepasiekia stiklo, nėra vėjuota. Nepamirškit, ne lietaus vanduo daro langus purvinus, o lietus “plaunantis” dulkėtą stiklą. Būtent pastovus langų valymas leidžia mums išlaikyti darbuotojus profesionalius ir tuo pačiu užtikrinti kokybišką darbą.

Ar turiu nuimti nuo langų roletus ir užuolaidas prieš valymą?

Tai nėra būtina, nors tai palengvintų darbą. Tačiau mes galime valyti langus ir esant užuolaidoms ant langų.

Kaip man žinoti, jog galiu pasitikėti Smart services komanda?

Mes atsakingai įdarbiname žmones ir jie dėvi mūsų uniformas ar kitą skiriamąją atributiką. Mes vairuojame Smart services logotipais paženklintus automobilius ir visada garantuojame savo darbą! Jūsų kaimynai ir šeimos nariai pastebės skirtumą, jog darbus atliko Smart services!