Dirbame Vilniaus mieste ir rajone        +37067656554         info@smartservices.lt
PASLAUGOS
Namo, buto valymas

Smartservices atlieka namų, butų ir biurų valymą. Mūsų atliekamos valymo paslaugos ir jų dažnumas priklauso nuo susitarimo su klientu. 

Profesionalus patalpų valymas Vilniuje, atliekamas klientui tinkamu laiku. Mūsų darbuotojai garantuoja diskretiškumą. Vertiname klientų pasitikėjimą mumis ir tai, kad įsileidžiate į savo namus ar darbo vietą, bei patikite mums savo švarą.
Atvykę į vietą mūsų darbuotojai pasiūlys Jums priimtiną namo, buto, biuro valymą. Pasiūlys geriausią valymo grafiką. Patars, kam reikia skirti daugiau dėmesio, supažindins su galimais atlikti darbais, siūlomomis paslaugomis. Padės suprasti iš ko susidaro patalpų valymo paslaugos kaina.
Periodiškai prižiūrint gyvenamąsias ar darbo patalpas, nuolat džiaugsitės švariomis ir tvarkingomis patalpomis. 

GENERALINIS VALYMAS

Valomi visi kambariai arba pagal pageidavimą: dulkės valomos ne tik nuo paviršių, bet ir vidinių spintelių lentynų; grindys plaunamos kiek įmanoma atitraukiant baldus; vonios kambaryje ir virtuvėje išvaloma buitinė technika (orkaičių vidus, šaldytuvas, mikrobangų krosnelė, skalbimo mašinų ir indaplovių skyreliai); valomi langai iš vidaus ir kurie atsidaro – iš išorės; nublizginami veidrodžiai kambariuose.

VALYMAS PO NUOMININKŲ
Komercinių patalpų valymas

„Smart Services“ ofiso valymo paslaugų kaina varijuoja plačiame diapazone, nes priklauso nuo daugelio aspektų, pavyzdžiui, valomo ploto, konkrečių valymo darbų apimčių, valymo dažnumo, naudojamų medžiagų ir kt. Tad kiekvienu atveju kainą skaičiuojame individualiai, tiksliai įvertinę darbų apimtis ir kliento poreikius.

Daugkartinio valymo atveju sudarant sutartį sutariama, koks valymo laikas Jums tinkamiausias (ryte, dieną, vakare, po biuro darbo valandų ar kt.), taip pat kaip dažnai valymas reikalingas (kasdien ar kelis kartus, o gal tik kartą per savaitę).

Jei nenorite ilgalaikių įsipareigojimų ir biuro patalpų valymas aktualus tik kartais, laukiame Jūsų susisiekiant. Vienkartinės valymo paslaugos bus puikus pasirinkimas po renginių biure, taip pat jei propaguojate darbą iš namų ar turite savo valytojus, tačiau kartais reikia profesionalios pagalbos iš šalies.